آموزش دوچرخه سواری کودکان

آموزش دوچرخه سواری کودکان

دوره کلاس آموزش دوچرخه کودکان  برای کودکان  4 سال  به بالا طراحی و در مناطق مختلف تهران و همچنین شهرهای دیگر ارائه میشود. این دوره از آموزشها در دو بخش مقدماتی و تکمیلی ارائه میشود.

 

دوره کلاس های آموزش دوچرخه سواری کودکان برای چه کسانی مفید است؟ 

این دوره برای تمامی  بچه ها و کودکان که دوچرخه سواری بلد نیستند و پدر و مادران تلاش دارند که فرزندان آنها دوچرخه سواری را بصورت اصولی در یک محیط امن شروع و یاد بگیرند مناسب است.

دوره آموزش دوچرخه سواری کودکان برای بچه های 4 سال به بالا مناسب است این دوره از آموزشها در دو بخش مقدماتی و تکمیلی ارائه میشود.

 

Progress Tracker

بخش مقدماتی کلاس آموزش دوچرخه سواری کودکان

بخش مقدماتی کلاس آموزش دوچرخه سواری کودکان برای بچه هایی است که حفظ کنترل اولیه دوچرخه سواری را بلد نیستند. و یا از چرخ های کمکی استفاده میکنند. در دوره آموزشی دوچرخه سواری کودکان  در هر سنی بدون محدودیت امکان یادگیری حفظ کنترل دوچرخه برای فرزندانتان فراهم است. مربیان مجرب “دوچرخه من” آموزش های طبقه بندی شده در  سرفصل های مدون و اختصاصی را با شکیبایی به فرزندان شما ارائه میکنند. می توان گفت در صورت انجام تمرینات ارائه شده تمامی کودکان این دوره بصورت 100 درصد بعد از گذشت این دوره توانایی حفظ تعادل کامل بر روی دوچرخه را خواهند داشت.

Smart Notification

بخش تکمیلی کلاس آموزش دوچرخه سواری کودکان

 

این دوره تکمیل کننده دوره مقدماتی است. با سپری کردن دوره تکمیلی آموزش دوچرخه سواری کودکان میتوانید به صورت اصولی از دوچرخه خود استفاده نمایید و با خیال آسوده در مکان های مورد نظر دوچرخه سواری نمایید .

قیمت کلاس های دوچرخه سواری

Fitness Community
Introductory

600 هزار تومان

/ Month

بخش مقدماتی

 کلاس آموزش دوچرخه سواری کودکان

بخش مقدماتی مناسب کودکانی است که نیاز به یادگیری حفظ تعادل اولیه را دارند. در این دوره حفظ تعادل بر روی دوچرخه و رکاب زدن آموزش داد خواهد شد.

Supplementary

500هزار تومان

/ Month

بخش تکمیلی

کلاس آموزش دوچرخه سواری کودکان

بخش تکمیلی مناسب کودکانی است که حفظ تعادل و رکاب زدن اولیه را میدانند اما نیاز دارند موارد تکمیلی را برای استفاده صحیح دوچرخه آموزش ببینند.

Complete course

1 میلیون تومان

/ Month

بخش مقدماتی و تکمیلی

 آموزش دوچرخه سواری کودکان

دوره جامع شامل موارد مقدماتی و تکمیلی میشود. و مناسب کودکانی است که دوچرخه سواری بلد نیستند اما تصمیم دارند از دوچرخه بصورت صحیح استفاده کنند.

 

برگزاری کلاس در محل متقاضی

پدر و مادارن محترم می توانند با افزایش 30 درصد از مبلغ کلاس، بصورت vip مربیان را در محل سکونت و یا لوکیشن مورد نظر خود برای آموزش دوچرخه سواری به فرزندان خود را داشته باشند. این موضوع منوط برداشتن شرایط استاندارد.برای برگزاری کلاس دوچرخه سواری است.
فضای استاندارد جهت برگزاری کلاس دوچرخه سواری در محل متقاضی:

فضا حدودی مورد نیاز اجرا کلاس دوچرخه سئاری در محل متقاضی در عرض 15 و طول 40 متر مربع است.

فضایی بدون ترد افراد پیاده یا کم تردد

دوچرخه ندارید!؟ نگران نباشید

ارائه دوچرخه توسط دوچرخه من

اگر تابحال موفق نشده اید دوچرخه مناسب تهیه کنید! و یا نمی توانید دوچرخه شخصی خود را  به لوکیشن های برگزاری آموزش منتقل کنید و یا هر دلیل دیگری دارید جای نگرانی وجود ندارد! سامانه دوچرخه من شرایط اجاره دوچرخه را با قیمت منصفانه در زمان آموزش فراهم کرده است. شما می توانید در صورت تمایل اجاره دوچرخه مورد نیاز را برای حضور در کلاس اجاره نمایید

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x