آموزش دوچرخه سواری برای تمامی سنین

با شرکت در کلاس های آموزش دوچرخه سواری در هر سن و سالی و در هر نقطه مکانی در ایران میتوانید دوچرخه سواری را بصورت اصولی یاد بگیرید و با دوچرخه به ورزش، طبیعت گردی و سفر، تردد های روزانه خود را انجام دهید.

سامانه “دوچرخه من” اموزش های تفکیک شده را با توجه به نیاز مخاطب ها بصورت دسته شخصی سازی ارائه میکند. بصورتی که با توجه به سن، جنسیت و نوع استفاده از دوچرخه، آموزش ها بصورت شخصی سازی شده بصورت حضوری همراه با فیلم های آموزش ارائه میشود. در زیر میتوانید با توجه به سن و جنسیت خود در کلاس های آموزشی دوچرخه سواری ثبت نام و شرکت نمایید.

 

کلاس آموزش دوچرخه سواری بزرگسالان

کلاس آموزش دوچرخه سواری بزرگسالان در دو بخش مقدماتی و تکمیلی برای تمامی افراد در هر سنی در 4 منطقه تهران و شهرهای دیگر ارائه میشود.

کلاس آموزش دوچرخه سواری بانوان

کلاس آموزش دوچرخه سواری بانوان در دو بخش مقدماتی و تکمیلی برای تمامی بانوان در تمامی سن ها در 4 منطقه تهران و شهرهای دیگر نیز ارائه میشود.

کلاس آموزش دوچرخه سواری کودکان

کلاس آموزش دوچرخه سواری کودکان برای کودکان 4سال به بالا مناسب است و در این دوره مربیان کمک می کنند تا فرزندان شما بدون چرخ کمکی دوچرخه سواری کنند.

کلاس آموزش دوچرخه سواری نوجوانان

کلاس آموزش دوچرخه سواری نوجوانان مناسب تمامی نوجوانانی است که تصمیم دارند از دوچرخه به عنوان وسیله تردد تا مدرسه، شهر و یا موارد دیگر استفاده نمایند طراحی شده است.

کلاس آموزش دوچرخه سواری حرفه ای

این دوره مناسب علاقه مندانی است که تصمیم دارند بصورت حرفه ای دوچرخه سواری را انجام دهند این دوره پیش نیاز تمرینات ورزشی و طبیعت گردی و سفر با دوچرخه است.

کلاس آموزش تعمیر و نگهداری دوچرخه

تعمیر و نگهداری دوچرخه از مواردی است که هر دوچرخه سواری می بایست توانایی انجام آن را در شرایط بحرانی داشته باشد. این دوره به تمامی علاقه مندان پیشنهاد میشود.

Fitness Community

دوچرخه سواری را بصورت اصولی یاد بگیرید

تا به حال به این فکر کرده اید چگونه میتوانید سبک زندگی سالم و صلح آمیزی با طبیعت داشته باشید! دوچرخه سواری روشی است که به محقق شده این ایده ال کمک می کند و ما در دوچرخه من به شما کمک می کنیم دوچرخه سواری را بصورت اصولی یاد بگیرید و زندگی جادویی را به روش دوچرخه سواری را تجربه کنید.

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x