آموزش دوچرخه سواری بانوان

کلاس آموزش دوچرخه سواری بانوان

دوره کلاس آموزش دوچرخه سواری بانوان برای تمامی بانوان سرزمینمان در هر سنی طراحی و در مناطق مختلف تهران و همچنین شهرهای دیگر ارائه میشود. این دوره از آموزشها در دو بخش مقدماتی و تکمیلی ارائه میشود.

 

دوره کلاس آموزش دوچرخه سواری بانوان برای چه کسانی مفید است؟ 

این دوره برای تمامی بانوان که دوچرخه سواری بلد نیستند و تصمیم دارند از دوچرخه برای کارهای روزانه، تردد در شهر و ورزش بهره ببرند مناسب است.

دوره آموزش دوچرخه سواری بانوان برای تمامی افراد علاقه مند در هر سنی طراحی و در مناطق مختلف تهران و همچنین شهرهای دیگر ارائه میشود. این دوره از آموزشها در دو بخش مقدماتی و تکمیلی ارائه میشود.

 

Progress Tracker

بخش مقدماتی کلاس آموزش دوچرخه سواری بانوان

بخش مقدماتی کلاس آموزش دوچرخه سواری بانوان برای افرادی است که حفظ کنترل اولیه دوچرخه سواری را بلد نیستند.  تفاوتی ندارد در چه سن و سالی باشید ما با اطمینان برای شروع سبک زندگی به روش دوچرخه سواری در کنارتان هستیم. در دوره آموزشی دوچرخه سواری بانوان  در هر سنی بدون محدودیت امکان یادگیری حفظ کنترل دوچرخه برای شما فراهم است. مربیان مجرب  خانم “دوچرخه من” آموزش های طبقه بندی شده در  سرفصل های مدون و اختصاصی را با شکیبایی ارائه میکنند. می توان گفت در صورت انجام تمرینات ارائه شده تمامی متقاضیان این دوره بصورت 100 درصد بعد از گذشت این دوره توانایی حفظ تعادل کامل بر روی دوچرخه را خواهند داشت.

Smart Notification

بخش تکمیلی کلاس آموزش دوچرخه سواری بانوان

اگر دوره مقدماتی را پشت سرگذاشته اید و یا خودتان دوچرخه سواری اولیه را بلد هستید و می خواهید بصورت اصولی دوچرخه سواری کنید و یا از دوچرخه برای تردد و یا ورزش استفاده کنید دوره تکمیلی آموزش دوچرخه سواری بانوان مناسب شما است.

این دوره تکمیل کننده دوره مقدماتی است. با سپری کردن دوره تکمیلی آموزش دوچرخه سواری بانوان میتوانید به صورت اصولی از دوچرخه خود استفاده نمایید و با خیال آسوده در مکان های مورد نظر دوچرخه سواری نمایید .

قیمت کلاس های دوچرخه سواری

Fitness Community
Introductory

600 هزار تومان

/ Month

بخش مقدماتی

 کلاس آموزش دوچرخه سواری بانوان

بخش مقدماتی مناسب بانوانی است که نیاز به یادگیری حفظ تعادل اولیه را دارند. در این دوره حفظ تعادل بر روی دوچرخه و رکاب زدن آموزش داد خواهد شد.

Supplementary

500هزار تومان

/ Month

بخش تکمیلی

کلاس آموزش دوچرخه سواری بانوان

بخش تکمیلی مناسب بانوان است که حفظ تعادل و رکاب زدن اولیه را میدانند اما نیاز دارند موارد تکمیلی را برای استفاده صحیح دوچرخه آموزش ببینند.

Complete course

1 میلیون تومان

/ Month

بخش مقدماتی و تکمیلی

 آموزش دوچرخه سواری بانوان

دوره جامع شامل موارد مقدماتی و تکمیلی میشود. و مناسب خانم هایی است که دوچرخه سواری بلد نیستند اما تصمیم دارند از دوچرخه بصورت صحیح استفاده کنند.

 

برگزاری کلاس در محل متقاضی

دخترخانم ها و بانوان علاقه مند می توانند با افزایش 30 درصد از مبلغ کلاس، بصورت vip مربیان خانم را در محل سکونت و یا لوکیشن مورد نظر خود داشته باشند. این موضوع منوط برداشتن شرایط استاندارد.برای برگزاری کلاس دوچرخه سواری است.
فضای استاندارد جهت برگزاری کلاس دوچرخه سواری در محل متقاضی:

فضا حدودی مورد نیاز اجرا کلاس دوچرخه سئاری در محل متقاضی در عرض 15 و طول 40 متر مربع است.

فضایی بدون ترد افراد پیاده یا کم تردد

دوچرخه ندارید!؟ نگران نباشید

ارائه دوچرخه توسط دوچرخه من

اگر تابحال موفق نشده اید دوچرخه مناسب تهیه کنید! و یا نمی توانید دوچرخه شخصی خود را  به لوکیشن های برگزاری آموزش منتقل کنید و یا هر دلیل دیگری دارید جای نگرانی وجود ندارد! سامانه دوچرخه من شرایط اجاره دوچرخه را با قیمت منصفانه در زمان آموزش فراهم کرده است. شما می توانید در صورت تمایل اجاره دوچرخه مورد نیاز را برای حضور در کلاس اجاره نمایید

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x